II LIGA - TERMINARZ



  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. MOTO-FAN 14 35 11-2-1 78:25 7 19 6-1-0 38:13 7 16 5-1-1 40:12
2. NOVA Team 14 31 10-1-3 75:39 7 15 5-0-2 31:28 7 16 5-1-1 44:11 2 3 6:6
3. MCS DANIEL 14 31 10-1-3 47:28 7 16 5-1-1 20:10 7 15 5-0-2 27:18 2 3 6:6
4. MULTI COLOR 14 25 8-1-5 55:36 7 13 4-1-2 32:17 7 12 4-0-3 23:19
5. Drukarnia SANSET 14 19 6-1-7 50:42 7 9 3-0-4 27:23 7 10 3-1-3 23:19
6. STUDIO M 14 13 4-1-9 19:51 7 9 3-0-4 10:25 7 4 1-1-5 9:26
7. KAZANÓW OKNOPLAST 14 10 3-1-10 31:62 7 7 2-1-4 19:27 7 3 1-0-6 12:35
8. DRINK TEAM 14 -2 0-0-14 15:87 7 0 0-0-7 6:44 7 0 0-0-7 9:43
» 1 kolejka
NOVA Team 5 : 2 STUDIO M 25 listopada, 14:50
A.Gosa 4, T.Danielak 1 - M.Makarowski 1, Ł.Makara 1
DRINK TEAM 0 : 3 MCS DANIEL 25 listopada, 15:30
Walkower - drużyna DRINK TEAM nie stawiła się na mecz
MOTO-FAN 6 : 4 Drukarnia SANSET 26 listopada, 15:40
Ł.Majcher 3, P.Stelmach 1, R.Janas 1, P.Grodecki 1 - R.Rybienik 1, T.Szymański 2, T.Błazkowski 1
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 3 MULTI COLOR 26 listopada, 16:20
R.Kwaśniewski 1 - K.Sienkiewicz 1, Z.Mikuś 2
Czerwoną kartką został ukarany Mateusz Morawski (Kazanów)
» 2 kolejka
MULTI COLOR 8 : 1 DRINK TEAM 3 grudnia, 16:30
K.Sienkiewicz 3, K.Sidor 3, A.Wychowaniec 1, A.Sidor 1 - M.Kuśmider 1
STUDIO M 1 : 5 MOTO-FAN 3 grudnia, 17:10
M.Makarowski 1 - P.Grodecki 1, M.Romanowicz 2, D.Janas 1, D.Felczyński 1
Drukarnia SANSET 6 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 3 grudnia, 17:50
Ł.Zając 2, T.Szymański 1, M.Rybkiewicz 2, D.Leśko 1 - G.Kapłon 1, P.Przytuła 1
MCS DANIEL 2 : 1 NOVA Team 3 grudnia, 18:30
B.Kos 1, J.Pakosz 1 - A.Gosa 1
W meczu czerwoną kartkę otrzymali Andrzej Danielak oraz Janusz Milanik (NOVA Team)
» 3 kolejka
MCS DANIEL 4 : 0 STUDIO M 9 grudnia, 14:00
Ł.Orłoś 1, P.Pankiewicz 1
DRINK TEAM 1 : 3 Drukarnia SANSET 9 grudnia, 14:40
P.Stańkowski 1 - Ł.Machunik 2, M.Rybkiewicz 1
NOVA Team 5 : 3 MULTI COLOR 9 grudnia, 15:20
T.Danielak 1, M.Habaj 2, P.Kijanka 2 - K.Sidor 1, T.Sidor 1, A.Wychowaniec 1
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 9 MOTO-FAN 9 grudnia, 18:40
P.Przytuła 1 - D.Janas 1, Ł.Majcher 3, M.Romanowicz 1, P.Stelmach 2, W.Wiśniowski 2
» 4 kolejka
STUDIO M 2 : 0 KAZANÓW OKNOPLAST 29 grudnia, 19:20
W.Choma 1, G.Kozioł 1
MOTO-FAN 6 : 0 DRINK TEAM 29 grudnia, 20:00
D.Janas 3, Ł.Majcher 2, M.Romanowicz 1
Drukarnia SANSET 1 : 5 NOVA Team 29 grudnia, 20:40
R.Rybienik 1 - A.Gosa 2, P.Kijanka 3
MULTI COLOR 2 : 5 MCS DANIEL 29 grudnia, 21:20
A.Hnatyk 1, T.Sidor 1 - W.Andruszewski 2, A.Orzechowski 3
» 5 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 0 : 6 NOVA Team 6 stycznia, 11:00
A.Gosa 2, M.Habaj 1, P.Kijanka 2, J.Milanik 1
STUDIO M 3 : 2 DRINK TEAM 6 stycznia, 11:40
J.Dedio 1, K.Głuchowicz 1, G.Kozioł 1 - M.Świdrak 1, W.Żuk 1
Drukarnia SANSET 3 : 4 MULTI COLOR 6 stycznia, 12:20
T.Błazkowski 1, M.Rybkiewicz 1, P.Zub 1 - T.Sidor 4
MOTO-FAN 5 : 2 MCS DANIEL 6 stycznia, 15:40
A.Buńko 1, P.Grodecki 1, D.Janas 1, Ł.Majcher 1, M.Romanowicz 1 - Ł.Orłoś 1, J.Pakosz 1
» 6 kolejka
NOVA Team 3 : 7 MOTO-FAN 7 stycznia, 15:40
A.Danielak 1, M.Habaj 1, J.Milanik 1 - P.Grodecki 1, D.Janas 2, Ł.Majcher 1, M.Romanowicz 1, M.Sałata 1, P.Stelmach 1
MCS DANIEL 3 : 2 Drukarnia SANSET 7 stycznia, 16:20
D.Furtyk 1, Ł.Orłoś 1, Ł.Kucab 1 - K.Niemiec 1, T.Szymański 1
DRINK TEAM 1 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 7 stycznia, 17:00
K.Ryznar 1 - K.Ciciński 1, P.Przytuła 1
MULTI COLOR 2 : 2 STUDIO M 7 stycznia, 17:40
K.Sidor 1, A.Wychowaniec 1 - P.Choma 1, G.Kozioł 1
» 7 kolejka
Drukarnia SANSET 4 : 1 STUDIO M 13 stycznia, 09:40
D.Leśko 1, K.Niemiec 1, T.Szymański 2 - W.Choma 1
MCS DANIEL 2 : 0 KAZANÓW OKNOPLAST 13 stycznia, 11:40
Ł.Kucab 1, Ł.Orłoś 1
NOVA Team 5 : 2 DRINK TEAM 14 stycznia, 14:40
A.Gosa 2, M.Habaj 1, P.Kijanka 2 - P.Stańkowski 2
MULTI COLOR 3 : 2 MOTO-FAN 14 stycznia, 15:20
A.Hnatyk 2, K.Sienkiewicz 1 - R.Piejko 1, M.Romanowicz 1
» 8 kolejka
MULTI COLOR 9 : 1 KAZANÓW OKNOPLAST 3 lutego, 09:40
T.Sidor 3, K.Sidor 1, K.Sienkiewicz 2, Z.Mikuś 1, M.Kędziora 1, M.Wnorowski 1 - G.Kapłon 1
STUDIO M 0 : 6 NOVA Team 3 lutego, 10:20
A.Gosa 4, P.Foryt 1, J.Milanik 1
MCS DANIEL 3 : 0 DRINK TEAM 3 lutego, 11:00
Drużyna gości nie stawiła się na mecz.
Drukarnia SANSET 0 : 4 MOTO-FAN 11 marca, 10:00
D.Janas 4
W pierwszym terminie 03.02.2018 mecz odwołany na wniosek MOTO-FAN
Krol Wołoszyn (Drukarnia SANSET) otrzymał czerwoną kartkę
» 9 kolejka
MOTO-FAN 5 : 0 STUDIO M 18 lutego, 12:20
A.Buńko 1, Ł.Majcher 3, M.Romanowicz 1
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 1 Drukarnia SANSET 18 lutego, 13:00
G.Kapłon 1 - K.Wołoszyn 1
DRINK TEAM 0 : 6 MULTI COLOR 18 lutego, 13:40
A.Hnatyk 1, M.Kędziora 1, K.Sidor 2, K.Sienkiewicz 1
NOVA Team 5 : 4 MCS DANIEL 14 marca, 19:10
P.Foryt 1, A.Gosa 4 - W.Andruszewski 1, Ł.Kucab 1, Ł.Orłoś 1, J.Pakosz 1
W pierwszym terminie 18.02.2018 godz. 13:40 mecz odwołany na wniosek MCS DANIEL
» 10 kolejka
MOTO-FAN 9 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 3 marca, 09:20
A.Buńko 1, R.Janas 2, D.Janas 2, D.Lasek 1, W.Wiśniowski 3 - R.Kwaśniewski 1, K.Piotrowski 1
STUDIO M 0 : 3 MCS DANIEL 3 marca, 10:00
A.Dziedzic 1, Ł.Kucab 1, Ł.Orłoś 1
Drukarnia SANSET 10 : 2 DRINK TEAM 4 marca, 09:20
Ł.Machunik 2, K.Radymski 1, R.Rybienik 1, M.Siara 3, Ł.Zając 3 - W.Żuk 1, K.Ryznar 1
MULTI COLOR 2 : 5 NOVA Team 11 marca, 09:20
M.Kędziora 1, K.Sienkiewicz 1 - A.Gosa 3, M.Habaj 2
W terminie 04.03.2018 godz. 8.00 mecz odwołany na wniosek MULTI COLOR
» 11 kolejka
DRINK TEAM 0 : 9 MOTO-FAN 4 marca, 08:00
D.Janas 4, K.Piejko 1, M.Sałata 2, W.Wiśniowski 2
KAZANÓW OKNOPLAST 5 : 1 STUDIO M 10 marca, 14:00
P.Przytuła 5 - W.Choma 1
MCS DANIEL 2 : 3 MULTI COLOR 10 marca, 14:40
W.Andruszewski 1, Ł.Kucab 1 - Z.Mikuś 1, T.Sidor 1, K.Trela 1
NOVA Team 2 : 5 Drukarnia SANSET 10 marca, 15:20
T.Danielak 1, K.Horak 1 - T.Błazkowski 1, Ł.Machunik 2, M.Siara 1, Ł.Zając 1
» 12 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 8 : 2 DRINK TEAM 14 marca, 21:10
M.Fudali 2, G.Kapłon 1, R.Kwaśniewski 1, P.Przytuła 3, D.Stępiński 1 - B.Barczak 1, P.Stańkowski 2
MOTO-FAN 3 : 3 NOVA Team 17 marca, 08:40
D.Janas 2, M.Sałata 1 - T.Danielak 1, P.Kijanka 2
STUDIO M 4 : 2 MULTI COLOR 17 marca, 09:20
P.Choma 1, W.Choma 1, Ł.Makara 1, P.Pacławski 1 - Z.Mikuś 1, T.Sidor 1
Drukarnia SANSET 3 : 5 MCS DANIEL 17 marca, 10:00
D.Leśko 1, R.Rybienik 2 - A.Dziedzic 1, Ł.Kucab 1, Ł.Orłoś 1, P.Pankiewicz 2
» 13 kolejka
DRINK TEAM 1 : 3 STUDIO M 18 marca, 09:50
K.Ryznar 1 - W.Choma 1, J.Makara 1, P.Pacławski 1
MULTI COLOR 6 : 1 Drukarnia SANSET 18 marca, 10:30
A.Hnatyk 1, T.Sidor 2, K.Sienkiewicz 1, K.Trela 2 - K.Radymski 1
NOVA Team 6 : 5 KAZANÓW OKNOPLAST 22 marca, 18:30
A.Gosa 4, P.Kijanka 2 - G.Kapłon 2, R.Kwaśniewski 1, K.Piotrowski 1, P.Przytuła 1
MCS DANIEL 4 : 4 MOTO-FAN 25 marca, 10:30
D.Furtyk 1, K.Olejarz 1, Ł.Orłoś 1, J.Pakosz 1 - A.Buńko 1, D.Janas 2, Ł.Majcher 1
» 14 kolejka
STUDIO M 0 : 7 Drukarnia SANSET 7 kwietnia, 08:40
T.Szymański 4, R.Rybienik 2, Ł.Machunik 1
KAZANÓW OKNOPLAST 3 : 5 MCS DANIEL 7 kwietnia, 09:20
P.Przytuła 2, R.Kwaśniewski 1 - A.Dziedzic 1, J.Pakosz 1, D.Furtyk 3
DRINK TEAM 3 : 18 NOVA Team 7 kwietnia, 10:00
P.Wywrot 2 - S.Szczepaniec 2, P.Kijanka 5, A.Gosa 7, R.Wójtowicz 3, M.Habaj 1
MOTO-FAN 4 : 2 MULTI COLOR 7 kwietnia, 10:40
R.Janas 2, D.Janas 1, M.Romanowicz 1 - K.Sidor 1, Z.Mikuś 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda