KLASYFIKACJA STRZELCÓW - II LIGA



33 goli - Gosa Arkadiusz (NOVA Team),

23 goli - Janas Dominik (MOTO-FAN),

18 goli - Kijanka Paweł (NOVA Team),

14 goli - Przytuła Paweł (KAZANÓW OKNOPLAST), Majcher Łukasz (MOTO-FAN),

13 goli - Sidor Tomasz (MULTI COLOR),

10 goli - Szymański Tomasz (Drukarnia SANSET), Sienkiewicz Krzysztof (MULTI COLOR),

9 goli - Romanowicz Mariusz (MOTO-FAN), Sidor Krzysztof (MULTI COLOR),

8 goli - Habaj Mariusz (NOVA Team), Orłoś Łukasz (MCS DANIEL),

7 goli - Rybienik Remigiusz (Drukarnia SANSET), Wiśniowski Waldemar (MOTO-FAN), Machunik Łukasz (Drukarnia SANSET),

6 goli - Zając Łukasz (Drukarnia SANSET), Kapłon Grzegorz (KAZANÓW OKNOPLAST), Mikuś Zbigniew (MULTI COLOR), Kucab Łukasz (MCS DANIEL),

5 goli - Pakosz Jakub (MCS DANIEL), Kwaśniewski Robert (KAZANÓW OKNOPLAST), Janas Robert (MOTO-FAN), Stańkowski Paweł (DRINK TEAM), Choma Wojciech (STUDIO M), Hnatyk Andrzej (MULTI COLOR), Furtyk Dariusz (MCS DANIEL),

4 gole - Rybkiewicz Marek (Drukarnia SANSET), Grodecki Piotr (MOTO-FAN), Stelmach Piotr (MOTO-FAN), Danielak Tomasz (NOVA Team), Andruszewski Władysław (MCS DANIEL), Buńko Aleksander (MOTO-FAN), Sałata Marcin (MOTO-FAN), Siara Marcin (Drukarnia SANSET),

3 gole - Leśko Dawid (Drukarnia SANSET), Wychowaniec Arkadiusz (MULTI COLOR), Błazkowski Tomasz (Drukarnia SANSET), Pankiewicz Piotr (MCS DANIEL), Kozioł Grzegorz (STUDIO M), Orzechowski Arkadiusz (MCS DANIEL), Milanik Janusz (NOVA Team), Ryznar Konrad (DRINK TEAM), Kędziora Mariusz (MULTI COLOR), Dziedzic Artur (MCS DANIEL), Trela Krzysztof (MULTI COLOR), Wójtowicz Roman (NOVA Team),

2 gole - Makarowski Maciej (STUDIO M), Makara Łukasz (STUDIO M), Żuk Wojciech (DRINK TEAM), Choma Paweł (STUDIO M), Niemiec Krzysztof (Drukarnia SANSET), Foryt Paweł (NOVA Team), Piotrowski Krystian (KAZANÓW OKNOPLAST), Radymski Krzysztof (Drukarnia SANSET), Fudali Marek (KAZANÓW OKNOPLAST), Pacławski Piotr (STUDIO M), Wywrot Paweł (DRINK TEAM), Szczepaniec Sylwester (NOVA Team),

1 gol - Kos Bogusław (MCS DANIEL), Felczyński Dawid (MOTO-FAN), Sidor Andrzej (MULTI COLOR), Kuśmider Maciej (DRINK TEAM), Dedio Janusz (STUDIO M), Głuchowicz Krzysztof (STUDIO M), Świdrak Marcin (DRINK TEAM), Zub Przemysław (Drukarnia SANSET), Ciciński Kacper (KAZANÓW OKNOPLAST), Danielak Andrzej (NOVA Team), Piejko Robert (MOTO-FAN), Wnorowski Michał (MULTI COLOR), Wołoszyn Karol (Drukarnia SANSET), Lasek Dariusz (MOTO-FAN), Piejko Kamil (MOTO-FAN), Horak Krystian (NOVA Team), Stępiński Dawid (KAZANÓW OKNOPLAST), Barczak Bartosz (DRINK TEAM), Makara Jarosław (STUDIO M), Olejarz Krzysztof (MCS DANIEL),




Strzelcy według drużyn:

STUDIO M (19) - Choma Wojciech (5), Kozioł Grzegorz (3), Makarowski Maciej (2), Makara Łukasz (2), Choma Paweł (2), Pacławski Piotr (2), Dedio Janusz (1), Głuchowicz Krzysztof (1), Makara Jarosław (1),

NOVA Team (75) - Gosa Arkadiusz (33), Kijanka Paweł (18), Habaj Mariusz (8), Danielak Tomasz (4), Milanik Janusz (3), Wójtowicz Roman (3), Foryt Paweł (2), Szczepaniec Sylwester (2), Danielak Andrzej (1), Horak Krystian (1),

DRINK TEAM (15) - Stańkowski Paweł (5), Ryznar Konrad (3), Żuk Wojciech (2), Wywrot Paweł (2), Kuśmider Maciej (1), Świdrak Marcin (1), Barczak Bartosz (1),

KAZANÓW OKNOPLAST (31) - Przytuła Paweł (14), Kapłon Grzegorz (6), Kwaśniewski Robert (5), Piotrowski Krystian (2), Fudali Marek (2), Ciciński Kacper (1), Stępiński Dawid (1),

MULTI COLOR (54) - Sidor Tomasz (13), Sienkiewicz Krzysztof (10), Sidor Krzysztof (9), Mikuś Zbigniew (6), Hnatyk Andrzej (5), Wychowaniec Arkadiusz (3), Kędziora Mariusz (3), Trela Krzysztof (3), Sidor Andrzej (1), Wnorowski Michał (1),

MOTO-FAN (78) - Janas Dominik (23), Majcher Łukasz (14), Romanowicz Mariusz (9), Wiśniowski Waldemar (7), Janas Robert (5), Grodecki Piotr (4), Stelmach Piotr (4), Buńko Aleksander (4), Sałata Marcin (4), Felczyński Dawid (1), Piejko Robert (1), Lasek Dariusz (1), Piejko Kamil (1),

MCS DANIEL (39) - Orłoś Łukasz (8), Kucab Łukasz (6), Pakosz Jakub (5), Furtyk Dariusz (5), Andruszewski Władysław (4), Pankiewicz Piotr (3), Orzechowski Arkadiusz (3), Dziedzic Artur (3), Kos Bogusław (1), Olejarz Krzysztof (1),

Drukarnia SANSET (50) - Szymański Tomasz (10), Rybienik Remigiusz (7), Machunik Łukasz (7), Zając Łukasz (6), Rybkiewicz Marek (4), Siara Marcin (4), Leśko Dawid (3), Błazkowski Tomasz (3), Niemiec Krzysztof (2), Radymski Krzysztof (2), Zub Przemysław (1), Wołoszyn Karol (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda