KLASYFIKACJA STRZELCÓW - II LIGA



15 goli - Gosa Arkadiusz (NOVA Team),

13 goli - Majcher Łukasz (MOTO-FAN),

9 goli - Kijanka Paweł (NOVA Team), Sidor Tomasz (MULTI COLOR),

8 goli - Romanowicz Mariusz (MOTO-FAN), Janas Dominik (MOTO-FAN), Sienkiewicz Krzysztof (MULTI COLOR), Sidor Krzysztof (MULTI COLOR),

6 goli - Szymański Tomasz (Drukarnia SANSET),

5 goli - Habaj Mariusz (NOVA Team),

4 gole - Rybkiewicz Marek (Drukarnia SANSET), Grodecki Piotr (MOTO-FAN), Stelmach Piotr (MOTO-FAN), Orłoś Łukasz (MCS DANIEL), Hnatyk Andrzej (MULTI COLOR),

3 gole - Kapłon Grzegorz (KAZANÓW OKNOPLAST), Przytuła Paweł (KAZANÓW OKNOPLAST), Wychowaniec Arkadiusz (MULTI COLOR), Mikuś Zbigniew (MULTI COLOR), Stańkowski Paweł (DRINK TEAM), Kozioł Grzegorz (STUDIO M), Orzechowski Arkadiusz (MCS DANIEL), Milanik Janusz (NOVA Team),

2 gole - Pakosz Jakub (MCS DANIEL), Zając Łukasz (Drukarnia SANSET), Leśko Dawid (Drukarnia SANSET), Makarowski Maciej (STUDIO M), Rybienik Remigiusz (Drukarnia SANSET), Błazkowski Tomasz (Drukarnia SANSET), Danielak Tomasz (NOVA Team), Wiśniowski Waldemar (MOTO-FAN), Machunik Łukasz (Drukarnia SANSET), Choma Wojciech (STUDIO M), Andruszewski Władysław (MCS DANIEL), Buńko Aleksander (MOTO-FAN), Kucab Łukasz (MCS DANIEL), Niemiec Krzysztof (Drukarnia SANSET), Kędziora Mariusz (MULTI COLOR),

1 gol - Kos Bogusław (MCS DANIEL), Felczyński Dawid (MOTO-FAN), Sidor Andrzej (MULTI COLOR), Kuśmider Maciej (DRINK TEAM), Kwaśniewski Robert (KAZANÓW OKNOPLAST), Janas Robert (MOTO-FAN), Makara Łukasz (STUDIO M), Pankiewicz Piotr (MCS DANIEL), Dedio Janusz (STUDIO M), Głuchowicz Krzysztof (STUDIO M), Świdrak Marcin (DRINK TEAM), Żuk Wojciech (DRINK TEAM), Zub Przemysław (Drukarnia SANSET), Ciciński Kacper (KAZANÓW OKNOPLAST), Ryznar Konrad (DRINK TEAM), Choma Paweł (STUDIO M), Furtyk Dariusz (MCS DANIEL), Danielak Andrzej (NOVA Team), Sałata Marcin (MOTO-FAN), Piejko Robert (MOTO-FAN), Wnorowski Michał (MULTI COLOR), Foryt Paweł (NOVA Team), Wołoszyn Karol (Drukarnia SANSET),




Strzelcy według drużyn:

KAZANÓW OKNOPLAST (8) - Kapłon Grzegorz (3), Przytuła Paweł (3), Kwaśniewski Robert (1), Ciciński Kacper (1),

MULTI COLOR (39) - Sidor Tomasz (9), Sienkiewicz Krzysztof (8), Sidor Krzysztof (8), Hnatyk Andrzej (4), Wychowaniec Arkadiusz (3), Mikuś Zbigniew (3), Kędziora Mariusz (2), Sidor Andrzej (1), Wnorowski Michał (1),

MOTO-FAN (45) - Majcher Łukasz (13), Romanowicz Mariusz (8), Janas Dominik (8), Grodecki Piotr (4), Stelmach Piotr (4), Wiśniowski Waldemar (2), Buńko Aleksander (2), Felczyński Dawid (1), Janas Robert (1), Sałata Marcin (1), Piejko Robert (1),

MCS DANIEL (16) - Orłoś Łukasz (4), Orzechowski Arkadiusz (3), Pakosz Jakub (2), Andruszewski Władysław (2), Kucab Łukasz (2), Kos Bogusław (1), Pankiewicz Piotr (1), Furtyk Dariusz (1),

Drukarnia SANSET (24) - Szymański Tomasz (6), Rybkiewicz Marek (4), Zając Łukasz (2), Leśko Dawid (2), Rybienik Remigiusz (2), Błazkowski Tomasz (2), Machunik Łukasz (2), Niemiec Krzysztof (2), Zub Przemysław (1), Wołoszyn Karol (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda