I LIGA - TERMINARZ



  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. EUROBUS 16 38 12-2-2 74:32 8 19 6-1-1 30:12 8 19 6-1-1 44:20
2. FIBRIS S.A. Przemyśl 16 36 12-0-4 42:29 8 21 7-0-1 24:13 8 15 5-0-3 18:16
3. ELEKTROMONTAŻ 16 35 11-2-3 41:19 8 21 7-0-1 24:4 8 14 4-2-2 17:15
4. IPA Straż Graniczna 16 29 8-5-3 46:22 8 16 4-4-0 24:9 8 13 4-1-3 22:13
5. ESTE LAR 16 20 6-2-8 49:51 8 10 3-1-4 26:27 8 10 3-1-4 23:24
6. AM-TRANS 16 16 4-4-8 34:40 8 9 2-3-3 14:19 8 7 2-1-5 20:21
7. ALMAR-BUS 16 14 4-2-10 23:54 8 9 3-0-5 13:32 8 5 1-2-5 10:22
8. NIEDŹWIADKI MOTOR 16 11 3-2-11 32:50 8 3 1-0-7 15:32 8 8 2-2-4 17:18
9. 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 16 7 2-1-13 24:68 8 4 1-1-6 13:34 8 3 1-0-7 11:34
» 1 kolejka
» Pauza: 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX,
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 2 IPA Straż Graniczna 25 listopada, 16:10
P.Paczkowski 1 - B.Stypka 1, Ł.Czub 1
ESTE LAR 5 : 1 ALMAR-BUS 25 listopada, 16:50
G.Rozputyński 1, A.Panek 2, P.Kościelny 1, A.Kazek 1 - J.Woźniak 1
EUROBUS 2 : 2 ELEKTROMONTAŻ 25 listopada, 17:30
K.Gawłowski 1, G.Gierczak 1 - D.Lewandowski 1, T.Pisarski 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 5 : 4 AM-TRANS 25 listopada, 18:10
Z.Pudysz 1, Ł.Bąk 2, M.Jabłoński 1, T.Gudzelak 1 - M.Mazur 1, M.Łazor 1, J.Gierczak 1, D.Kędzior 1
» 2 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI MOTOR,
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 1 : 0 FIBRIS S.A. Przemyśl 26 listopada, 13:00
K.Siwik 1
IPA Straż Graniczna 3 : 3 EUROBUS 26 listopada, 13:40
J.Cwynar 1, Ł.Czub 1, P.Kocełło 1 - T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 2
ELEKTROMONTAŻ 4 : 0 ESTE LAR 26 listopada, 14:20
D.Żygała 1, M.Ciciński 1, T.Pisarski 2
ALMAR-BUS 3 : 2 AM-TRANS 26 listopada, 15:00
R.Czuryk 1, Ł.Smycz 2 - W.Sznajder 1, D.Kędzior 1
» 3 kolejka
» Pauza: FIBRIS S.A. Przemyśl,
AM-TRANS 2 : 2 ESTE LAR 3 grudnia, 19:10
A.Dudek 1, M.Panek 1 - A.Kazek 2
ALMAR-BUS 4 : 1 EUROBUS 3 grudnia, 19:50
M.Korab 2, Ł.Smycz 2 - M.Błaszczyk 1
IPA Straż Graniczna 5 : 0 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 3 grudnia, 20:30
W.Jaroch 2, P.Kocełło 1, Ł.Czub 2
ELEKTROMONTAŻ 3 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 3 grudnia, 21:10
D.Żygała 1, D.Lewandowski 1, S.Szczepanowicz 1 - Ł.Zieliński 1
» 4 kolejka
» Pauza: IPA Straż Graniczna,
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 3 ALMAR-BUS 9 grudnia, 16:00
P.Paczkowski 1 - R.Czuryk 1, Ł.Smycz 1, J.Woźniak 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 0 : 1 ELEKTROMONTAŻ 9 grudnia, 16:40
D.Lewandowski 1
ESTE LAR 2 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 9 grudnia, 17:20
P.Kościelny 1, G.Rozputyński 1 - Ł.Bąk 1, M.Gibczyński 1, K.Golik 1
EUROBUS 3 : 0 AM-TRANS 9 grudnia, 18:00
M.Błaszczyk 2, G.Gierczak 1
» 5 kolejka
» Pauza: ELEKTROMONTAŻ,
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 0 IPA Straż Graniczna 6 stycznia, 13:00
Ł.Bąk 1, G.Hajduk 1
AM-TRANS 1 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 6 stycznia, 13:40
G.Chodorowski 1 - P.Paczkowski 1
ESTE LAR 3 : 9 EUROBUS 6 stycznia, 14:20
A.Kazek 3 - M.Błaszczyk 4, K.Gawłowski 4, Ł.Rudnicki 1
ALMAR-BUS 4 : 3 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 6 stycznia, 15:00
M.Korab 1, Ł.Smycz 1, J.Woźniak 2 - M.Bąk 2, M.Dudek 1
» 6 kolejka
» Pauza: ALMAR-BUS,
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 6 ESTE LAR 7 stycznia, 13:00
P.Paczkowski 2, Ł.Zieliński 1 - A.Kazek 2, P.Kościelny 1, A.Panek 1, G.Rozputyński 2
EUROBUS 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 7 stycznia, 13:40
R.Gorczyca 1 - M.Gibczyński 1, M.Jabłoński 1
IPA Straż Graniczna 5 : 0 ELEKTROMONTAŻ 7 stycznia, 14:20
J.Cwynar 2, Ł.Czub 1, P.Kocełło 2
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 0 : 8 AM-TRANS 7 stycznia, 15:00
G.Chodorowski 1, D.Kędzior 1, W.Konowalik 1, G.Misiewicz 1, M.Panek 1, W.Sznajder 3
» 7 kolejka
» Pauza: AM-TRANS,
ELEKTROMONTAŻ 3 : 0 FIBRIS S.A. Przemyśl 13 stycznia, 10:20
M.Ciciński 1, P.Pudysz 1, S.Szczepanowicz 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 9 EUROBUS 13 stycznia, 11:00
D.Jaroch 1 - M.Błaszczyk 2, K.Gawłowski 2, M.Franków 1, G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1, B.Kawecki 1, Ł.Rudnicki 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 2 : 4 ESTE LAR 13 stycznia, 12:20
M.Dudek 1, M.Bąk 1 - P.Kościelny 1, A.Panek 1, G.Rozputyński 2
IPA Straż Graniczna 0 : 0 ALMAR-BUS 29 marca, 18:30
Mecz odwołany naa wniosek ALMAR-BUS
» 8 kolejka
» Pauza: ESTE LAR,
IPA Straż Graniczna 1 : 1 AM-TRANS 14 stycznia, 16:00
M.Magda 1 - M.Łazor 1
ELEKTROMONTAŻ 3 : 0 ALMAR-BUS 14 stycznia, 16:40
T.Pisarski 2, P.Pudysz 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 6 : 9 EUROBUS 14 stycznia, 17:20
R.Dziura 2, M.Bąk 2, D.Myszak 2 - M.Błaszczyk 1, K.Gawłowski 2, G.Gierczak 2, T.Harłacz 1, R.Kilian 1, Ł.Rudnicki 2
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 14 stycznia, 18:00
P.Paczkowski 2 - B.Mirek 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1
» 9 kolejka
» Pauza: 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX,
IPA Straż Graniczna 1 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 3 lutego, 11:40
Ł.Czub 1 - P.Paczkowski 1
AM-TRANS 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 3 lutego, 12:20
M.Łazor 1 - Z.Pudysz 1, Ł.Bąk 1
ELEKTROMONTAŻ 0 : 3 EUROBUS 11 marca, 08:00
M.Błaszczyk 1, G.Gierczak 1, R.Kilian 1
W terminie 03.02.2018 mecz odwołany na wniosek ELEKTROMONTAŻ
ALMAR-BUS 1 : 6 ESTE LAR 14 marca, 19:50
M.Szydłowski 1 - A.Kazek 2, A.Panek 1, Z.Piechota 1, G.Rozputyński 2
W terminie 03.02.2018 mecz odwołany na wniosek ESTE LAR
» 10 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
ELEKTROMONTAŻ 3 : 0 AM-TRANS 18 lutego, 14:20
K.Butra 1, P.Delikat 1, T.Pisarski 1
IPA Straż Graniczna 3 : 2 ESTE LAR 18 lutego, 15:00
J.Cwynar 1, Ł.Czub 2 - B.Galanty 1, G.Rozputyński 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 1 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 18 lutego, 15:40
B.Ciszkiewicz 1 - K.Frankiewicz 1, A.Kuta 1, S.Wójcik 1
ALMAR-BUS 0 : 6 FIBRIS S.A. Przemyśl 11 marca, 08:40
Ł.Bąk 1, M.Gibczyński 1, M.Jabłoński 1, B.Mirek 1, G.Hajduk 1, K.Golik 1
W terminie 18.02.2018 godz. 16:20 mecz odwołany na wniosek FIBRIS S.A.
» 11 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI MOTOR,
AM-TRANS 2 : 1 ALMAR-BUS 3 marca, 08:40
G.Chodorowski 1, J.Gierczak 1 - J.Woźniak 1
ESTE LAR 2 : 2 ELEKTROMONTAŻ 3 marca, 10:40
P.Kościelny 1, A.Panek 1 - D.Lewandowski 1, T.Pisarski 1
Barłomiej Galanty (ESTE LAR) został ukarany czerwoną kartką
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 0 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 3 marca, 11:20
Ł.Bąk 1, M.Jabłoński 1, W.Pudysz 1
EUROBUS 4 : 2 IPA Straż Graniczna 22 marca, 19:50
K.Gawłowski 3, Ł.Rudnicki 1 - J.Cwynar 1, Ł.Czub 1
W terminie 03.03.2018 godz. 9.00 mecz odwołany na wniosek EUROBUS
» 12 kolejka
» Pauza: IPA Straż Graniczna,
AM-TRANS 3 : 6 EUROBUS 4 marca, 08:40
G.Chodorowski 1, D.Kędzior 1, W.Sznajder 1 - M.Błaszczyk 4, K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 1
Józef Gierczak (AM-TRANS) został ukarany czerwoną kartką
ELEKTROMONTAŻ 7 : 0 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 4 marca, 10:00
M.Ciciński 1, D.Lewandowski 4, T.Pisarski 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 2 ESTE LAR 4 marca, 10:40
Ł.Bąk 1, G.Hajduk 1, Z.Pudysz 1 - P.Kościelny 1
ALMAR-BUS 0 : 7 NIEDŹWIADKI MOTOR 22 marca, 19:10
M.Kawecki 1, A.Kuta 3, S.Wójcik 1, Ł.Zieliński 2
W terminie 04.03.2018 godz. 9.20 mecz odwołany na wniosek NIEDŹWIADKI MOTOR
» 13 kolejka
» Pauza: ESTE LAR,
EUROBUS 6 : 1 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 10 marca, 16:00
M.Błaszczyk 2, K.Gawłowski 1, G.Gierczak 1, Ł.Rudnicki 2 - K.Bąk 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 10 marca, 16:40
M.Jabłoński 2 - P.Paczkowski 1
ALMAR-BUS 0 : 2 ELEKTROMONTAŻ 10 marca, 17:20
T.Pisarski 1, P.Pudysz 1
AM-TRANS 1 : 1 IPA Straż Graniczna 14 marca, 20:30
A.Batko 1 - P.Kocełło 1
W pierwszym terminie 10.03.2018 mecz odwołany na wniosek AM-TRANS
» 14 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
ESTE LAR 1 : 4 IPA Straż Graniczna 10 marca, 18:00
P.Kościelny 1 - J.Cwynar 1, Ł.Czub 1, W.Jaroch 1, P.Kocełło 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 7 : 2 ALMAR-BUS 17 marca, 08:00
Ł.Bąk 6, M.Jabłoński 1 - K.Radochoński 1, T.Sajdak 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 4 : 3 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 17 marca, 10:40
D.Jaroch 1, M.Kawecki 1, P.Paczkowski 1, S.Wójcik 1 - M.Bąk 1, T.Śmiałowski 2
AM-TRANS 2 : 6 ELEKTROMONTAŻ 17 marca, 11:20
D.Kędzior 1, W.Sznajder 1 - K.Butra 1, P.Delikat 1, D.Lewandowski 1, T.Pisarski 3
» 15 kolejka
» Pauza: ELEKTROMONTAŻ,
EUROBUS 6 : 1 ESTE LAR 18 marca, 08:30
M.Błaszczyk 3, K.Gawłowski 1, R.Kilian 1, Ł.Rudnicki 1 - A.Panek 1
IPA Straż Graniczna 6 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 18 marca, 09:10
J.Cwynar 2, Ł.Czub 3, B.Stypka 1 - Ł.Bąk 1, M.Jabłoński 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 1 : 1 ALMAR-BUS 18 marca, 11:10
R.Dziura 1 - T.Sajdak 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 2 AM-TRANS 18 marca, 11:50
A.Kuta 1 - W.Konowalik 1, M.Łazor 1
» 16 kolejka
» Pauza: ALMAR-BUS,
ELEKTROMONTAŻ 1 : 0 IPA Straż Graniczna 24 marca, 08:30
K.Butra 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 0 : 4 EUROBUS 24 marca, 09:10
J.Harłacz 1, Ł.Rudnicki 3
AM-TRANS 2 : 0 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 24 marca, 09:50
K.Furman 1, D.Kędzior 1
ESTE LAR 5 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 24 marca, 10:30
B.Galanty 1, P.Kościelny 1, A.Panek 2, G.Rozputyński 1 - M.Kawecki 1
» 17 kolejka
» Pauza: AM-TRANS,
ESTE LAR 3 : 4 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 29 grudnia, 18:40
A.Kazek 1, P.Kościelny 1, A.Panek 1 - K.Bąk 1, M.Bąk 1, P.Balicki 1, A.Milanik 1
EUROBUS 5 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 25 marca, 08:30
M.Błaszczyk 1, R.Gorczyca 2, T.Harłacz 1, Ł.Rudnicki 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 0 ELEKTROMONTAŻ 25 marca, 09:10
Ł.Bąk 2
ALMAR-BUS 1 : 5 IPA Straż Graniczna 25 marca, 09:50
K.Radochoński 1 - T.Borycki 1, J.Cwynar 3, W.Jaroch 1
» 18 kolejka
» Pauza: FIBRIS S.A. Przemyśl,
EUROBUS 3 : 2 ALMAR-BUS 18 lutego, 16:20
K.Gawłowski 1, M.Błaszczyk 1, Ł.Rudnicki 2 - M.Pilch 1, J.Woźniak 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 4 ELEKTROMONTAŻ 14 marca, 18:30
D.Jaroch 1, P.Paczkowski 1 - D.Lewandowski 3, T.Pisarski 1
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX 2 : 8 IPA Straż Graniczna 5 kwietnia, 20:00
M.Bąk 2 - A.Pawłoś 2, W.Jaroch 1, J.Cwynar 2, T.Borycki 1, B.Stypka 2
ESTE LAR 5 : 3 AM-TRANS 7 kwietnia, 11:20
G.Rozputyński 2, A.Panek 2, P.Kościelny 1 - W.Sznajder 1, A.Dudek 1, D.Kędzior 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda