KLASYFIKACJA STRZELCÓW - I LIGA



13 goli - Błaszczyk Mariusz (EUROBUS),

10 goli - Gawłowski Krzysztof (EUROBUS),

9 goli - Kazek Adrian (ESTE LAR),

8 goli - Czub Łukasz (IPA Straż Graniczna), Paczkowski Piotr (NIEDŹWIADKI MOTOR),

7 goli - Rozputyński Grzegorz (ESTE LAR),

6 goli - Smycz Łukasz (ALMAR-BUS), Pisarski Tomasz (ELEKTROMONTAŻ), Bąk Maciej (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Rudnicki Łukasz (EUROBUS),

5 goli - Gierczak Grzegorz (EUROBUS), Bąk Łukasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Panek Artur (ESTE LAR), Kościelny Piotr (ESTE LAR), Woźniak Jacek (ALMAR-BUS),

4 gole - Kocełło Przemysław (IPA Straż Graniczna), Cwynar Jacek (IPA Straż Graniczna), Sznajder Witold (AM-TRANS),

3 gole - Lewandowski Dariusz (ELEKTROMONTAŻ), Korab Marcin (ALMAR-BUS), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl), Łazor Mariusz (AM-TRANS), Kędzior Dariusz (AM-TRANS),

2 gole - Żygała Damian (ELEKTROMONTAŻ), Szczepanowicz Szczepan (ELEKTROMONTAŻ), Zieliński Łukasz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Jaroch Waldemar (IPA Straż Graniczna), Panek Michał (AM-TRANS), Ciciński Marcin (ELEKTROMONTAŻ), Harłacz Tomasz (EUROBUS), Czuryk Robert (ALMAR-BUS), Jabłoński Mirosław (FIBRIS S.A. Przemyśl), Gibczyński Marcin (FIBRIS S.A. Przemyśl), Dziura Rafał (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Chodorowski Grzegorz (AM-TRANS), Dudek Marcin (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Gorczyca Rajmund (EUROBUS), Pudysz Patryk (ELEKTROMONTAŻ), Myszak Dariusz (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX),

1 gol - Dudek Artur (AM-TRANS), Siwik Krzysztof (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Mazur Marcin (AM-TRANS), Gierczak Józef (AM-TRANS), Stypka Bartłomiej (IPA Straż Graniczna), Golik Krystian (FIBRIS S.A. Przemyśl), Bąk Krzysztof (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Balicki Paweł (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Milanik Andrzej (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Hajduk Grzegorz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Konowalik Waldemar (AM-TRANS), Misiewicz Gabriel (AM-TRANS), Jaroch Dariusz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Franków Mariusz (EUROBUS), Kawecki Bogusław (EUROBUS), Kilian Rafał (EUROBUS), Magda Marek (IPA Straż Graniczna), Mirek Bartłomiej (FIBRIS S.A. Przemyśl), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl), Pilch Michał (ALMAR-BUS), Ciszkiewicz Bogdan (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Frankiewicz Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOTOR), Kuta Adam (NIEDŹWIADKI MOTOR), Wójcik Sebastian (NIEDŹWIADKI MOTOR), Galanty Bartłomiej (ESTE LAR), Butra Krzysztof (ELEKTROMONTAŻ), Delikat Paweł (ELEKTROMONTAŻ),




Strzelcy według drużyn:

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda