KLASYFIKACJA STRZELCÓW - I LIGA



24 goli - Błaszczyk Mariusz (EUROBUS),

17 goli - Bąk Łukasz (FIBRIS S.A. Przemyśl),

16 goli - Gawłowski Krzysztof (EUROBUS),

15 goli - Rudnicki Łukasz (EUROBUS),

14 goli - Pisarski Tomasz (ELEKTROMONTAŻ),

13 goli - Czub Łukasz (IPA Straż Graniczna), Cwynar Jacek (IPA Straż Graniczna),

12 goli - Lewandowski Dariusz (ELEKTROMONTAŻ), Rozputyński Grzegorz (ESTE LAR), Panek Artur (ESTE LAR),

11 goli - Kazek Adrian (ESTE LAR), Paczkowski Piotr (NIEDŹWIADKI MOTOR),

10 goli - Kościelny Piotr (ESTE LAR),

9 goli - Bąk Maciej (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX),

8 goli - Jabłoński Mirosław (FIBRIS S.A. Przemyśl),

7 goli - Gierczak Grzegorz (EUROBUS), Kędzior Dariusz (AM-TRANS), Sznajder Witold (AM-TRANS),

6 goli - Smycz Łukasz (ALMAR-BUS), Kocełło Przemysław (IPA Straż Graniczna), Woźniak Jacek (ALMAR-BUS),

5 goli - Jaroch Waldemar (IPA Straż Graniczna), Kuta Adam (NIEDŹWIADKI MOTOR),

4 gole - Zieliński Łukasz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl), Łazor Mariusz (AM-TRANS), Stypka Bartłomiej (IPA Straż Graniczna), Chodorowski Grzegorz (AM-TRANS), Gorczyca Rajmund (EUROBUS),

3 gole - Korab Marcin (ALMAR-BUS), Ciciński Marcin (ELEKTROMONTAŻ), Harłacz Tomasz (EUROBUS), Gibczyński Marcin (FIBRIS S.A. Przemyśl), Dziura Rafał (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Hajduk Grzegorz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Jaroch Dariusz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Pudysz Patryk (ELEKTROMONTAŻ), Kilian Rafał (EUROBUS), Wójcik Sebastian (NIEDŹWIADKI MOTOR), Butra Krzysztof (ELEKTROMONTAŻ), Kawecki Marcin (NIEDŹWIADKI MOTOR),

2 gole - Żygała Damian (ELEKTROMONTAŻ), Szczepanowicz Szczepan (ELEKTROMONTAŻ), Dudek Artur (AM-TRANS), Panek Michał (AM-TRANS), Czuryk Robert (ALMAR-BUS), Gierczak Józef (AM-TRANS), Golik Krystian (FIBRIS S.A. Przemyśl), Bąk Krzysztof (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Dudek Marcin (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Konowalik Waldemar (AM-TRANS), Myszak Dariusz (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Mirek Bartłomiej (FIBRIS S.A. Przemyśl), Galanty Bartłomiej (ESTE LAR), Delikat Paweł (ELEKTROMONTAŻ), Radochoński Krzysztof (ALMAR-BUS), Sajdak Tomasz (ALMAR-BUS), Śmiałowski Tomasz (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Borycki Tomasz (IPA Straż Graniczna), Pawłoś Artur (IPA Straż Graniczna),

1 gol - Siwik Krzysztof (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Mazur Marcin (AM-TRANS), Balicki Paweł (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Milanik Andrzej (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Misiewicz Gabriel (AM-TRANS), Franków Mariusz (EUROBUS), Kawecki Bogusław (EUROBUS), Magda Marek (IPA Straż Graniczna), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl), Pilch Michał (ALMAR-BUS), Ciszkiewicz Bogdan (5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX), Frankiewicz Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOTOR), Pudysz Wiesław (FIBRIS S.A. Przemyśl), Szydłowski Michał (ALMAR-BUS), Piechota Zbigniew (ESTE LAR), Batko Andrzej (AM-TRANS), Furman Karol (AM-TRANS), Harłacz Jacek (EUROBUS),




Strzelcy według drużyn:

5 Batalion Strzelców Podhalańskich/AUTO-MAX (24) - Bąk Maciej (9), Dziura Rafał (3), Bąk Krzysztof (2), Dudek Marcin (2), Myszak Dariusz (2), Śmiałowski Tomasz (2), Siwik Krzysztof (1), Balicki Paweł (1), Milanik Andrzej (1), Ciszkiewicz Bogdan (1),

ELEKTROMONTAŻ (41) - Pisarski Tomasz (14), Lewandowski Dariusz (12), Ciciński Marcin (3), Pudysz Patryk (3), Butra Krzysztof (3), Żygała Damian (2), Szczepanowicz Szczepan (2), Delikat Paweł (2),

ALMAR-BUS (23) - Smycz Łukasz (6), Woźniak Jacek (6), Korab Marcin (3), Czuryk Robert (2), Radochoński Krzysztof (2), Sajdak Tomasz (2), Pilch Michał (1), Szydłowski Michał (1),

NIEDŹWIADKI MOTOR (30) - Paczkowski Piotr (11), Kuta Adam (5), Zieliński Łukasz (4), Jaroch Dariusz (3), Wójcik Sebastian (3), Kawecki Marcin (3), Frankiewicz Krzysztof (1),

AM-TRANS (34) - Kędzior Dariusz (7), Sznajder Witold (7), Łazor Mariusz (4), Chodorowski Grzegorz (4), Dudek Artur (2), Panek Michał (2), Gierczak Józef (2), Konowalik Waldemar (2), Mazur Marcin (1), Misiewicz Gabriel (1), Batko Andrzej (1), Furman Karol (1),

ESTE LAR (48) - Rozputyński Grzegorz (12), Panek Artur (12), Kazek Adrian (11), Kościelny Piotr (10), Galanty Bartłomiej (2), Piechota Zbigniew (1),

IPA Straż Graniczna (46) - Czub Łukasz (13), Cwynar Jacek (13), Kocełło Przemysław (6), Jaroch Waldemar (5), Stypka Bartłomiej (4), Borycki Tomasz (2), Pawłoś Artur (2), Magda Marek (1),

FIBRIS S.A. Przemyśl (42) - Bąk Łukasz (17), Jabłoński Mirosław (8), Pudysz Zbigniew (4), Gibczyński Marcin (3), Hajduk Grzegorz (3), Golik Krystian (2), Mirek Bartłomiej (2), Gudzelak Tomasz (1), Wojtowicz Michał (1), Pudysz Wiesław (1),

EUROBUS (75) - Błaszczyk Mariusz (24), Gawłowski Krzysztof (16), Rudnicki Łukasz (15), Gierczak Grzegorz (7), Gorczyca Rajmund (4), Harłacz Tomasz (3), Kilian Rafał (3), Franków Mariusz (1), Kawecki Bogusław (1), Harłacz Jacek (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda